Теорія і практика наукових досліджень: автомобільний транспорт

Сполом

Розглянуто загальні принципи та методи наукових досліджень з елементами математичного моделювання технічних об’єктів, параметрів, факторів та аналіз похибок і їх вплив на вимірювальні параметри. Наведено приклади математичної статистики опрацювання експериментальних даних у формі моделей та графічних залежностей. Для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за освітнім ступенем „Магістр” спеціальності 274 – „Автомобільний транспорт”.

Дмитрів І. В. Теорія і практика наукових досліджень : автомобільний транспорт. Частина 2 : лабораторний практикум / Ігор Васильович Дмитрів ; Національний університет „Львівська політехніка”. – Львів : СПОЛОМ, 2023. – 128 с. : рис., табл. – Бібліографія : с. 89–94 (38 назви)