Видавництво Львівської політехніки

Концепція формування програмно-апаратного геопорталу «Розточчя» з можливостями віддаленого роботизованого моніторингу / В. І. Мокрий, Р. Т. Гасько, О. М. Трофимчук, В. В. Радчук, І. В. Радчук, С. А. Загородня, Ю. М. Рудий // Проблеми та перспективи розвитку економіки і підприємництва та комп’ютерних технологій в Україні : збірник тез доповідей ХІ науково-практичної конференції, 30 березня - 4 квітня 2015 року / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка», Інститут підприємництва та перспективних технологій. – Львів, 2015. – С. 16–20. – Бібліографія: 5 назв.