Мокрий Євген Миколайович

Authors

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано матеріали до 75-річчя від дня народження професора, доктора технічних наук, заслуженого діяча науки і техніки України, відомого вченого-хіміка Євгена Миколайовича Мокрого, декана факультету технології органічних речовин (1977–1992), біографію вченого, відомості про кафедру технології органічних продуктів, яку він очолював з 1983 до 2001 року, та списки викладачів і випускників кафедри за увесь час її існування.

Мокрий, Національний університет "Львівська політехніка", Біобібліографія вчених Львівської політехніки

Мокрий Євген Миколайович : до 75-річчя від дня народження : [довідкове видання] / Національний університет «Львівська політехніка», Інститут хімії та хімічних технологій, Кафедра технології органічних продуктів ; укладачі: З. Г. Піх, В. Л. Старчевський, О. Я. Куриляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – 60 с.