Видавництво Львівської політехніки

This article considers the promotional activities of the "Svitoch" company over the Internet.

інформаційне забезпечення, рекламна діяльність, кондитерська фабрика, Інтернет, соціальні мережі, маркетинг, Львів, шоколад, комунікація

Бродюк М. Інформаційно-рекламне забезпечення діяльності ПАТ "Львівська кондитерська фабрика "Світоч" / Марта Бродюк, Руслан Кравець // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 116–117. – Бібліографія: 2 назви.