Національний університет "Львівська політехніка"

Україна є доволі інтегрованою у світове господарство країною, тому вона не змогла залишитися осторонь від тих економічних тенденцій, які стали наслідком загальносвітової фінансової кризи. У даній статті розглядається економічна ситуація, яка склалася у 2008 році.

світове господарство, виробництво, галузь, промисловість, економіка

Іваницька О. Проблема мінімізації впливу світової фінансової кризи на економічний розвиток України / Оксана Іваницька // Студентська молодь і науковий поступ : матеріали VI Міжвузівської щорічної наукової студентської конференції / Львівський університет бізнесу і права ; за редакцією доктора економічних наук, професора Л. А. Янковської. – Львів, 2009. – C. 72–75. – Бібліографія: 3 назви.