Основні шляхи зміцнення законності і правопорядку в україні

Thumbnail Image

Національний університет „Львівська політехніка”

У статті розглядається співвідношення актів правомірного (законного) і протизаконного (незаконного) поводження і визначає стан законності. І зміст забезпечення законності як управлінського процесу складається в тім, щоб домогтися дотримання, виконання норм права кожним суб’єктом суспільних відносин.

правопорядок, законність, правова свідомість, моральна свідомість, суспільні відносини

Мельник В. Основні шляхи зміцнення законності і правопорядку в україні. / Валерія Мельник, Михайло Шурута // Студентська молодь і науковий поступ : матеріали VI Міжвузівської щорічної наукової студентської конференції / Львівський університет бізнесу і права ; за редакцією доктора економічних наук, професора Л. А. Янковської. – Львів, 2009. – C. 158–164. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review