Thumbnail Image

На підставі сукупності експериментальних досліджень з позицій термодинаміки нерівноважних процесів обгрунтована статистично-деформаційна модель стабілізації метрологічних характеристик термоперетворювачів. На основании совокупности эксперимештшьных исследований с позиций термодинамики неравновесных процессов обосновывают статистически-деформационную модель стабилизации метрологических характеристик термопреобразователей. According to experimental investigations and thermodynamics of unbalanced processes there were based statistic- deformation modeі of stabilization for transducers' metrology characteristics.

Стадник Б. Статистично-деформаційна модель стабілізації метрологічних характеристик термоперетворювачів / Б. Стадник, С. Яцишин // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівської політехніка», 2003. – Випуск 63. – C. 99–105. – Бібліографія: 17 назв.

Endorsement

Review