Про логарифмічну похідну мероморфної функції

Нехай т мероморфна функція з логарифмічною особливою точкою в то, яка має скінченний порядок. Тоді для будь-якої однозначної вітки т (%), г Є 9а,в = {% : % = твгв, то < т < +то, а < в < в} отримана оцінка логарифмічної похідної мероморфної функції. Let w be meromorphic function with logarithmic singularity in to and the order of w is finite. Then for any univalent branch w (z), z E ga,p = {z : z = re10, ro < r < +to, a < 0 < /3} estimate for logarithmic derivative of meromorphic functions is proved.

мероморфна функція, логарифмічна похідна, неванліннівські характеристики, meromorphic function, logarithmic derivative, Nevanlinna characteristic

Мохонько А. Про логарифмічну похідну мероморфної функції / А. Мохонько, Л. Куземко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 566 : Фізико-математичні науки. – С. 12–19. – Бібліографія: 13 назв.