Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

There has been conducted a comparative analysis on town-planning competition of creating conception of community centre in Sykhiv district in Lviv. According to results of this competition it has been now investigating a process of introduction new types of dwellings with multiplicity community functions into a plan structure.

містобудівельний, громадський, проект, Сихів, будівлі

Шуляр А. Аналіз проектів представлених на містобудівельному конкурсі на створення концепції громадського центру району Сихів у м. Львові / А. Шуляр // Геодезія, архітектура та будівництво : матеріали IІ Міжнародної конференції молодих вчених GAC-2009, 14–16 травня 2009 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – С. 43–46. – (Міжнародний молодіжний фестиваль науки). – Бібліографія: 5 назв.