Проблеми врахування чинника часу в економічних дослідженнях

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Improper time factor consideration in economic research has negative impact on the enterprise activity final performance – profit, profitability, etc. One of the reasons of imperfect time measuring in the economy is that the majority of calendar planning period – month, quarter, year, that are still used to measure time – actually such are not, as they have different duration. Time measuring instruments can be an hour, day, week and partly year. But such planning periods as month and quarter can’t be considered as time gauges.

чинник часу, заробітня плата, діяльність підприємства, амортизаційні відрахування, робочі дні

Скворцов І. Проблеми врахування чинника часу в економічних дослідженнях / Ігор Скворцов, Любомир Швед, Мар’яна Завербна // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 278–279. – Бібліографія: 1 назва.

Endorsement

Review