Метрологічні аспекти визначення складу речовин

Національний університет "Львівська політехніка"

Розглянуто проблеми визначення складу речовин, означено його особливості як метрологічної процедури, проаналізовано причини виникнення похибок під час вимірювання фізико-хімічних величин, шляхи формування еталонної бази. Рассмотрены проблемы определения состава веществ, обозначен ряд его особенностей как метрологической процедуры, проанализированы причины возникновения погрешностей во время измерений физико-химических величин, пути формирования эталонной базы. Problems of substance content determination are considered, the set of its peculiarities as a metrological procedure is determined, the analysis of error arising reasons during the measuring of physical-chemical values and the ways of standard basis formation is conducted.

Бубела Т. Метрологічні аспекти визначення складу речовин. / Т. Бубела, Т. Бойко, Є. Походило // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник Вип. 68 / Національний університет "Львівська політехніка" ; відп. ред. Б. І. Стадник. - Л. : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. - С. 83-87.