Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розкрито суть і роль системи державного фінансового контролю для забезпечення ефективного використання фінансових ресурсів держави та їх цільового використання для забезпечення соціально-економічного розвитку держави. Essence and role of the state financial checking system is exposed for providing of the effective use of financial resources of the state and them the having a special purpose use for providing of socio-economic development of the state.

фінансового контролю, фінансові ресурси, financial checking, financial resources

Піхоцький В. Ф. Система державного фінансового контролю як інструмент соціально-економічного розвитку / В.. Піхоцький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 184–190. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review