Ярослав Миколайович Ханик

Authors

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Відображено основні етапи життя, наукову і педагогічну діяльність доктора технічних наук, професора Ярослава Миколайовича Ханика. Покажчик містить інформацію про науковий доробок ученого. Для наукових працівників, інженерів, істориків науки, студентів.

Укладач М.В. Загачевська

Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека, Біобібліографія вчених Львівської політехніки, біобібліографічний покажчик, Ханик

Ярослав Миколайович Ханик : біобібліографічний покажчик: до 60-річчя від дня народження / Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [укладач М. В. Загачевська ; ред.акційна рада: О. В. Шишка (голова), І. О. Бєлоус, Р. Є. Боровик, Т. П. Кривошия]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – 140 с. – (Біобібліографія вчених Львівської політехніки ; вип. 42).