Професійно-практична підготовка та працевлаштування студентів Національного університету “Львівська політехніка”

Authors

Національний університет "Львівська політехніка"

Матеріали Національного університету “Львівська політехніка” на виставку “Інноватика в освіті України” розкривають досвід університету у професійно-практичній підготовці фахівців та працевлаштуванні студентів, презентують розробку та впровадження інформаційного забезпечення системи працевлаштування випускників як засобу підвищення ефективності такої роботи в ринкових умовах. Система передбачає впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для оперативного реагування на потреби ринку праці, створення єдиного інформаційного середовища професійно-практичної підготовки фахівців.

Професійно-практична підготовка та працевлаштування студентів Національного університету "Львівська політехніка" : друга виставка "Інноватика в освіті України" номінація "Інноватика у вищій освіті" : [довідкове видання] / Національний університет "Львівська політехніка" ; [укладачі: В. А. Павлиш, Д. В. Федасюк, А. Г. Загородній, Н. Б. Шаховська, О. І. Логуш, Б. С. Василина ; за загальною редакцією Ю. Я. Бобала]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2010. – 76 с.