Видавництво Львівської політехніки

Флейчук Р. І. Нові поверхнево-активні амфіфільні янус-олігомери для зв’язування біополімерів з тіольними і аміно-групами / Р. І. Флейчук, О. І. Гевусь // Актуальні проблеми синтезу і створення нових біологічно активних сполук та фармацевтичних препаратів : матеріали доповідей та збірник наукових статей : інтернет-конференція, 23-25 квітня 2013, Львів / Державний фонд фундаментальних досліджень, Національний університет «Львівська Політехніка», Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 76. – Бібліографія: 1 назва.