Моніторинг водних ресурсів Чернігівщини

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Рассматривается мониторинг водных ресурсов Черниговской области на протяжении 1990 - 1999 годов. Приводятся объемы речного стока, формирующегося как на территории области, так и поступающего из соседних областей. Забор воды с поверхностных и подземных источников, а также распределение водопотребления по отраслям народного хозяйства. Water resources monitoring of the Chernigiv region for 1990-1999 years was examined in the paper. The volume of the river flowing which formed in the region and out of it was adduced. Taking away of the water from about the ground and underground springs and distribution of the water consumption according to the branches of industry was considered.

Мовенко В. І. Моніторинг водних ресурсів Чернігівщини / В. І. Мовенко // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор П. М. Зазуляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2001. – Випуск 61. – С. 81–85. – Бібліографія: 2 назви.