Розглянуто особливість силових структур як суб’єкта адміністративного ресурсу. Показано роль силових структур у застосуванні адміністративного ресурсу під час різних виборчих кампаній незалежної України. The specialities of security agencies as a subject of administrative recourse is examined in article. Author also showed the role of security agencies in using of administrative recourse during the different election campaigns of independent Ukraine.

Бучин М. А. Силові структури як суб'єкт адміністративного ресурсу під час виборчих кампаній в Україні / М. А. Бучин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 612 : Держава та армія. – С. 201–205. – Бібліографія: 11 назв.