Оцінювання функціонування ланцюга поставок : сутність та концептуальні підходи

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Висвітлено сутність оцінювання функціонування ланцюгів поставок. Обґрунтовано необхідність системного підходу до оцінювання функціонування ланцюгів поставок. Систематизовано часткові показники у систему показників за допомогою матриці «група показників – логістичні функції». Essence of evaluation of functioning of chains of deliveries is reflected in the article. The necessity of approach of the systems to the evaluation of functioning of Supply Chain is argued. Partial indexes are systematized in the system of indexes by a matrix a «group of indexes - logistic functions».

функціонування ланцюгів, логістичні функції, functioning of chains, logistic functions

Чухрай Н. І. Оцінювання функціонування ланцюга поставок : сутність та концептуальні підходи / Н. І. Чухрай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 276–285. – Бібліографія: 14 назв.