2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Для аналізу об’ємного розподілу напруженості електричного поля високої частоти у дискретно неоднорідному середовищі застосовано одновимірні хвилеподібні функції в поєднанні з методом інтегральних рівнянь.
A method of solving EFIE (electrical field integral equation ) for 3-D microwave field distribution in heterogeneous media by use of wavelets on interval [0,1] is proposed.

Захарія Й. А. Аналіз об’ємного розподілу електромагнітного поля у дискретно-неоднорідному середовищі на основі хвилеподібних (wavelet) перетворень / Й. А. Захарія // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 440 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 98–103.