Адаптивний корелятор на основі перекриття вікон

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

The adaptive correlator structure intended for the analysis of non-stationary signals in real time is offered. The signal processing is carried out on current discrete sites of a local stationarity, the duration of which is selected by the moving analysis windows with overlapping.

Грень Я. В. Адаптивний корелятор на основі перекриття вікон / Я. В. Грень // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; редколегія: З. А. Стоцько (відповідальний редактор) [та інші]. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 36. – С. 98–102. – Бібліографія: 4 назви.