Апріорна точність складання фронтальних планів методом сумісного використання лазерного сканування та наземного цифрового знімання.

Представлен анализ априорной точности определения пространственных координат планов фасадов архитектурных сооружений, составляемых с помощью лазерного сканирования и цифровой съемки, которые подлежат реставрации. Акцентировано внимание на влияние исследуемых ошибок лазерного сканера и цифровой съемочной системы. The analysis of a priori accuracy of determine spatial co-ordinates of facade plans of architectural constructions that made by a digital survey and laser scanning and which are subject restoration is presented. The attention is focused on influence of the investigated errors of laser scanning and digital camera.

Глотов В. М. Апріорна точність складання фронтальних планів методом сумісного використання лазерного сканування та наземного цифрового знімання / В. М. Глотов, К. Б. Смолій // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 72. – С. 65–68. – Бібліографія: 14 назв.