Thumbnail Image

Хмельницький національний університет

Розглянута одна з актуальних проблем: задача стандартизації та уніфікації записів електронного каталогу бібліотеки за допомогою апарату регулярних виразів. Проведено огляд та аналіз основних задач, що виникають при розробці програмних систем верифікації та очищення даних електронного каталогу. Considered one of the actual problems: the task of standardization and unification of records electronic catalog of the library using the system of regular expressions. A review and analysis of the main problems that arise when developing software systems verification and data cleaning electronic catalog.

регулярні вирази, бази даних, електронний каталог, розщеплення атрибутів

Ярмолюк Р. С. Уніфікація атрибутів кортежу бази даних засобами регулярних виразів на прикладі електронного каталогу бібліотеки / Р. С. Ярмолюк // Вісник Хмельницького Національного Університету. Серія: Технічні науки. - 2012. - № 1 – С. 186-190. - Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review