Богдан Андрійович Мандзій

Authors

Видання відображає наукову діяльність професора, доктора технічних наук, директора Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки, завідувача кафедри "Теоретична радіотехніка та радіовимірювання" Б. А. Мандзія. Біобібліографічний покажчик розрахований на наукових працівників, інженерів,істориків науки та студентів.

біобібліографічний покажчик, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека, біобібліографія вчених Львівської політехніки, Мандзій

Богдан Андрійович Мандзій : біобібліографічний покажчик / Національний університет "Львівська політехніка"; [укладачі: І. Бєлоус, Г. Щитинська ; за науковою редакцією О. Шишки]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2003. – 80 с. : іл.