Аналіз тенденцій розвитку фінансових ринків за допомогою економіко-математичного моделювання.

Date
Authors
Логвін, К. В.
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”
Abstract
Сталий розвиток української економіки є неможливим без активного розвитку фінансових ринків, в першу чергу ринків строкових інструментів. У тезах розглянуто один з аспектів системи фінансових ринків — взаємний зв'язок між ними. Методика аналізу взаємних міжринкових зв'язків може стати основою для розробки як менеджерами компаній - учасників ринку, так і державними операторами фондового ринку стратегії стабілізуючого впливу на ринки строкових інструментів. Використаний економіко-математичний апарат дає змогу більш ефективно прогнозувати стан ринків та дії його учасників.
Keywords
аналіз , розвитку , ринків
Citation
Логвін К. В. Аналіз тенденцій розвитку фінансових ринків за допомогою економіко–математичного моделювання / К. В. Логвін // Управління у сферах фінансів, страхування та кредиту : тези доповідей ІІ Всеукраїнської науково–практичної конференції, 18–21 листопада 2009 року, присвяченої 165–річчю Національного університету "Львівська політехніка" та 15–річчю Кафедри фінансів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2009. – C. 107–108. – Бібліографія: 3 назви.