Розробка технології створення планової геодезичної мережі лінійно-кутовим методом несуцільних спостережень. Навчальний посібник з курсу “Основні геодезичні роботи”. Частина ХІІ

Date
Authors
Літнарович, Р. М.
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Чернігівський державний інститут економіки і управління
Abstract
В розробку технології створення мережі ввійшли: 1. Побудова моделі дослідження. 2. Розробка польового контролю при розвитку лінійно-кутового ряду несуцільних спостережень. 3. Зрівноваження ряду, який опирається на вихідні сторони з вихідними дирекційними кутами. 4. Зрівноваження ряду, прокладеного між двома вихідними пунктами. 5. Зрівноваження невільного ряду. 6. Двогрупове зрівноваження. 7. Оцінка точності за результатами зрівноваження.
Description
В даній частині посібника розробляється методика згущення і створення геодезичних мереж лінійно-кутовим методом несуцільних спостережень
Keywords
лінійно-кутовий метод несуцільних спостережень , імітаційна модель , дослідження точності , зрівноваження елементів мережі , оперативний контроль , технологія виконання робіт
Citation
Літнарович Р. М. Розробка технології створення планової геодезичної мережі лінійно кутовим методом несуцільних спостережень : навчальний посібник / Р. М. Літнарович ; Чернігівський державний інститут економіки і управління. - Чернігів, 2002. - Ч. 12. - 65 с.