Розробка технології створення планової геодезичної мережі лінійно-кутовим методом несуцільних спостережень. Навчальний посібник з курсу “Основні геодезичні роботи”. Частина ХІІ

Чернігівський державний інститут економіки і управління

В розробку технології створення мережі ввійшли: 1. Побудова моделі дослідження. 2. Розробка польового контролю при розвитку лінійно-кутового ряду несуцільних спостережень. 3. Зрівноваження ряду, який опирається на вихідні сторони з вихідними дирекційними кутами. 4. Зрівноваження ряду, прокладеного між двома вихідними пунктами. 5. Зрівноваження невільного ряду. 6. Двогрупове зрівноваження. 7. Оцінка точності за результатами зрівноваження.

В даній частині посібника розробляється методика згущення і створення геодезичних мереж лінійно-кутовим методом несуцільних спостережень

лінійно-кутовий метод несуцільних спостережень, імітаційна модель, дослідження точності, зрівноваження елементів мережі, оперативний контроль, технологія виконання робіт

Літнарович Р. М. Розробка технології створення планової геодезичної мережі лінійно кутовим методом несуцільних спостережень : навчальний посібник / Р. М. Літнарович ; Чернігівський державний інститут економіки і управління. - Чернігів, 2002. - Ч. 12. - 65 с.

Endorsement

Review