Приведена математическая модель оценки радиометрии образа, в которой использованы весовые коэффициенты, дающие возможность дифференцированно описать качество изображения. Приведены результаты экспериментальныхработ по интерпретации на цифрових снимках основных элементов кадастрових карт. Mathematical model of evaluation of image radiometry using weight coefficients is considered in the paper. These coefficients allow to describe differentially the image quality. The results of experimental works on interpretation of main elements of cadastral maps on the digital images are shown.

Почкін С. Оцінка радіометрії аерокосмічних зображень з використанням лінійної моделі з ваговими характеристиками / С. Почкін // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – Випуск 72. – С. 75–82. – Бібліографія: 8 назв.