Видавництво Львівської політехніки

Банківська діяльність основана на отриманні високих фінансових результатів. Для мінімізації ризиків втрати прибутку в банку організовано функціональну структуру служби безпеки. Роль служби полягає в максимізації прибутку і підвищенні рентабе- льності банківської установи. Служба безпеки працює відповідно до внутрішніх документів банку та нормативних актів Центрального банку. Banking activity aims at generating profits. In order to minimize risks of profit loss banks organize functional structures of security service. The role of this service is to maximize profit and to raise profitability of the banking institution. The security service operates according to the internal bank’s documents and regulations of the central bank.

безпека, служба безпеки, фінансова стабільність, інформаційні технології, safety, безпека інформаційних даних, security, financial stability, information technology, information security data

Якуб’як І. М. Роль служб безпеки в підтримці фінансової стабільності роботи комерційних банків на основі використання інформаційних технологій / І. М. Якуб’як, О. М. Максимук, М. В. Марчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2013. – № 774 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 68–72. – Бібліографія: 5 назв.