Поглиблений аналіз змісту тексту при науковому реферуванні документів

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Analyzed the most complex and important stage summarization – depth study of the source text and extracting that not significant information or not those that is not a major semantic characteristics document.

реферування, аналітико-синтетичне опрацювання інформації, процес реферування, реферативний аналіз, первинний документ, методи, документна інформація, інформаційне повідомлення

Мина Ж. Поглиблений аналіз змісту тексту при науковому реферуванні документів / Жанна Мина, Наталія Гродзевич, Світлана Війтович // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 274–275. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review