Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Сьогодні важливим завданням, що стосується побудови та управління мережами, є регулювання параметрів якості сервісу. Основною технологією для мереж наступного покоління є технологія пакетного передавання IP/MPLS та програмовані гнучкі комутатори Softswitch. Запропоновано алгоритм контролю параметрів якості обслуговування на основі ефективності протоколу канального рівня. At present, monitoring of service quality parameters presents an important task for information networks engineering and operation. The key technology for new generation networks is based on package transportation technology IP/MPLS and program commutators Softswitch. Proposed is a checking algorithm for network quality service parameters based on the efficiency of data link layer protocol.

пакетне передавання IP/MPLS, комутатори Softswitch, package transportation technology IP/MPLS, commutators Softswitch

Климаш М. М. Забезпечення параметрів QoS у мультисервісній транспортній мережі на основі технології IP/MPLS / М. М. Климаш, О. А. Лаврів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 645 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 73-79. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review