Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: європейський вектор – нові виклики та можливості. – 2015 р.

У збірнику тез висвітлюються проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури в Україні. Розглядаються особливості, пріоритетні напрями та перешкоди у формуванні інноваційної інфраструктури на національному та регіональних рівнях. Подаються дослідження щодо формування інноваційної інфраструктури в умовах європейського вектору розвитку національної економіки, комплексного забезпечення функціонування інноваційних структур та трансферу технологій, використання дослідницького потенціалу ВНЗ у інноваційному розвитку

Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: європейський вектор – нові виклики та можливості [Електронний ресурс] : тези доповідей IIІ Міжнародної науково-практичної конференції, Львів, 14–16 травня 2015 року : до 50-річчя Інженерно-економічного факультету (Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту) / Національний університет «Львівська політехніка», Кафедра економіки підприємства та інвестицій, ІТ компанія SoftServe, Львівська торгівельно-промислова палата, Polsko-Ukrainska Izba Gospodarcza, Gornośląska wyższa szkoła handlowa w Katowicach (Польща), New Horizons Relocation LtdBritish Council accredited agency (Велика Британія), Самарский институт бизнеса и управления (Росія), Фінансовий портал ІНВЕСТИЦІЇ орг. – 1 електрон. опт. диск (8 Мб). – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – 1 CD-ROM.