Автоматика, вимірювання та керування. – 2006. – №551

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/8433

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У віснику опубліковано статті, які відображають результати робіт у галузі вимірювань і засобів керування із застосуванням сучасної аналогової і цифрової техніки, зокрема мікропроцесорних систем. Для наукових працівників, викладачів, інженерів, які спеціалізуються в царині автоматики, систем керування, інформаційно-вимірювальної техніки, а також аспірантів, студентів старших курсів відповідних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2006. – № 551 : Автоматика, вимірювання та керування / відповідальний редактор В. Б. Дудикевич. – 180 с. : іл.

Search Results

• Thumbnail Image
    Item
    Аналіз режимів роботи несиметричної схеми випрямлення з подвоєнням напруги, що описується жорсткими диференціальними рівняннями
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006) Самотий, В. В.; Дзелендзяк, У. Ю.
    Наведено математичну модель несиметричної схеми випрямлення з подвоєнням напруги, орієнтовану на неявні методи числового інтегрування, а також запропоновано методику аналізу перехідних і усталених режимів її роботи. Mathematical model of asymmetric rectifier with voltage doubling directed on implicit methods is submitted and method for transient and steady-state analysis of it operational modes.
  • Thumbnail Image
    Item
    Особливості моделювання схем з вентильними елементами
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006) Гудим, В. І.; Самотий, В. В.; Постолюк, А. Я.; Юрків, Б. М.
    Розглянуто важливу практичну задачу моделювання силових електричних схем з вентильними елементами, коли зміна стану вентилів супроводжується погіршенням спряження розв’язків системи диференційних рівнянь. Запропоновано ефективний метод, який дає змогу виключити додаткову похибку інтегрування, що виникає у зонах зміни провідності вентилів. The important practical task of design of power electric charts is considered with valve elements, when the change of the state of valves is accompanied worsening of the linking’s solutions system of the differential equations. An effective method which allows eliminating the additional error of integration is offered, that arises up in the areas of change of conductivity of valves.