Автоматика, вимірювання та керування. – 2006. – №551

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/8433

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У віснику опубліковано статті, які відображають результати робіт у галузі вимірювань і засобів керування із застосуванням сучасної аналогової і цифрової техніки, зокрема мікропроцесорних систем. Для наукових працівників, викладачів, інженерів, які спеціалізуються в царині автоматики, систем керування, інформаційно-вимірювальної техніки, а також аспірантів, студентів старших курсів відповідних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2006. – № 551 : Автоматика, вимірювання та керування / відповідальний редактор В. Б. Дудикевич. – 180 с. : іл.

Search Results

• Thumbnail Image
    Item
    Створення моделі загроз інформації та механізму її ефективного захисту
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006) Капустян, М. В.; Орленко, С. В.; Хорошко, В. О.
    Розглянуто життєвий цикл інформації та вимоги до системи захисту. На їхній основі визначено перелік класів загроз та внутрішніх і зовнішніх порушників. З урахуванням дослідження створена модель загроз інформації. The life cycle of information and requirements to security system are considered in this article. On their base list of the threats and internal and external violators classes is determined. Considering conducted study the model of the threats to information is created.
  • Thumbnail Image
    Item
    Методика оцінки рівня безпеки інформації
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006) Габович, А. Г.; Горобець, А. Ю.; Хорошко, В. О.
    Розглянуто поняття безпеки і небезпеки інформації, яке з двох понять є первинним, якими є їхній взаємний зв’язок і взаємний вплив. Також наведена розроблена методика оцінки рівня безпеки інформації. In article are considered notions of information security and information danger, which of two notions is initial which are their intercoupling and mutual influence. Is also brought designed methods of the estimation level to information security.