Автоматика, вимірювання та керування. – 2006. – №551

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/8433

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У віснику опубліковано статті, які відображають результати робіт у галузі вимірювань і засобів керування із застосуванням сучасної аналогової і цифрової техніки, зокрема мікропроцесорних систем. Для наукових працівників, викладачів, інженерів, які спеціалізуються в царині автоматики, систем керування, інформаційно-вимірювальної техніки, а також аспірантів, студентів старших курсів відповідних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2006. – № 551 : Автоматика, вимірювання та керування / відповідальний редактор В. Б. Дудикевич. – 180 с. : іл.

Search Results

• Thumbnail Image
    Item
    Результати експериментального дослідження уніфікації напівпровідникових сенсорів температури
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006) Обух, І. Я.; Яцук, В. О.; Скебський, П. П.
    Проаналізовано результати вимірювань для різних типів транзисторів та максимальний розкид показів цифрового термометра для кожного типу транзистора без послідовно увімкненого опору та з послідовно ввімкненим опором. Проаналізовано результати вимірювань для одного типу транзистора за умов, що сенсори температури розташовувались в нуль-термостаті, в паровому термостаті та при температурі довкілля. The results of measurements for different kinds of transistors in determined conditions and the showings of numerical thermometer of each type are analyzed in this paper.
  • Thumbnail Image
    Item
    Розроблення теоретичних підстав для експериментального тестування термопар за допомогою нагріву струмом
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006) Лозбін, В. І.; Яцук, В. О.; Столярчук, В. П.; Зиска, Т.
    Проаналізовано теплові стани термопари при пропусканні струмів. За допомогою математичного моделювання отримано співвідношення для обчислення чутливості термопари. Встановлено головні впливнi ефекти та метод їхнього експериментального визначення. Запропонована схема експерименту та співвідношення для опрацювання його результатів. The thermocouple thermal conditions under external direct current flowing are established in this paper. The thermocouple sensitivity correlation founded by mathematical modelling mode is proposed too. The main influence benefits on thermocouple are founded in this paper also. The experimental scheme and experimental results processing correlation are proposed.