Десята відкрита наукова конференція Інституту прикладної математики та фундаментальних наук. – 2012 р.

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/17753

У збірнику опубліковано матеріали Десятої відкритої наукової конференції Інститут прикладної математики та фундаментальних наук Національного університету «Львівська політехніка». Конференція продовжує багаторічну традицію відкритих наукових конференцій професорсько-викладацького складу ІМФН. Тематика конференції охоплює широке коло фундаментальних та прикладних аспектів математики, механіки, теоретичної, експериментальної та прикладної фізики, матеріалознавства, хімії та хімічних технологій, нарисної геометрії і комп’ютерної графіки, інформаційних технологій, методики викладання точних і природничих наук.

Десята відкрита наукова конференція Інституту прикладної математики та фундаментальних наук (ІМФН) : збірник матеріалів та програма конференції PSC-IMFS-10, 17–18 травня 2012 року (Львів, Україна) / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут прикладної математики та фундаментальних наук. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – 300 с.

Search Results