Автоматика, вимірювання та керування. – 2002. – №445

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/30326

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У віснику опубліковано статті, які відображають результати робіт у галузі вимірювань і засобів керування із застосуванням сучасної аналогової і цифрової техніки, зокрема мікропроцесорних систем. Для наукових працівників, викладачів, інженерів, які спеціалізуються в царині автоматики, систем керування, інформаційно-вимірювальної техніки, а також аспірантів, студентів старших курсів відповідних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування / відповідальний редактор В. Б. Дудикевич. – 183 с. : іл.

Search Results

• Thumbnail Image
    Item
    Портативний автоматичний реограф
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002) Хома, В. В.; Совин, Я. Р.
    Проаналізовано проблемні питання апаратного забезпечення імпедансної плетизмографії. Запропоновано портативний автоматичний реограф, який задовольняє специфічні вимоги до цього класу приладів та дає змогу спростити визначення фізіологічних параметрів. Наведено функціональну схему та часові діаграми, які пояснюють роботу пристрою. Problems of the impedance pletysmograph instrument support are discussed. It is offered portable automatic reograph which satisfies specific requests to given a type of devices and allows to simplify process of definition of physiological parameters. The functional scheme and the time diagrams of this device operating are represented.
  • Thumbnail Image
    Item
    Підвищення завадостійкості операційної схеми вимірювального перетворювача "Струм-Напруга"
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002) Хома, В. В.; Старостенко, О. В.
    Досліджено джерела шумів операційних схем активних перетворювачів "імітанс-напруга". Одержано вирази для розрахунку рівня шумів до і після корекції частотної характеристики. The sources of noise which arise in operational networks of immitance-voltage converter are investigated. An expressions for calculation of noise level until and after corection of the frequency characteristicfre obtained.