Оксидні матеріали електронної техніки – отримання, властивості, застосування. – 2009 р.

У збірнику подані тези доповідей Міжнародного наукового семінару „Оксидні матеріали електронної техніки – отримання, властивості, застосування”. Семінар присвячений актуальним проблемам технології отримання та дослідження структурних, оптичних, магнітних та електрофізичних властивостей оксидних матеріалів, а також можливості їх практичного застосування у пристроях електронної техніки та розроблення нових функціональних пристроїв на їх основі Для науковців та аспірантів, які працюють в галузі фізики оксидних матеріалів.

Oxide materials for electronic engineering - fabrication, properties and application OMEE-2009 : book of abstracts international scientific workshop, June 22-26, 2009, Lviv, Ukraine / Lviv Polytechnic National University. - Lviv, 2009. - 220 p. - Парал. тит. арк. укр.

The influence of uniaxial pressure on birefringence Rb2ZnCl4 crystals
    (Видавництво національного університету “Львівська політехніка”, 2009) Stadnyk, V. Y.; Gaba, V. M.; Kohut, Z. A.; Popel, O. M.
    Зміст до: Oxide materials for electronic engineering - fabrication, properties and application
    (Видавництво національного університету „Львівська політехніка”, 2009)
    У збірнику подані тези доповідей Міжнародного наукового семінару „Оксидні матеріали електронної техніки – отримання, властивості, застосування”. Семінар присвячений актуальним проблемам технології отримання та дослідження структурних, оптичних, магнітних та електрофізичних властивостей оксидних матеріалів, а також можливості їх практичного застосування у пристроях електронної техніки та розроблення нових функціональних пристроїв на їх основі. Для науковців та аспірантів, які працюють в галузі фізики оксидних матеріалів.
    Electroluminescence properties of ZnO/Alq3/pegde/Al structure
    (Видавництво національного університету „Львівська політехніка”, 2009) Hotra, Z.; Stakhira, P.; Volynyuk, D.; Cherpak, V.; Luka, G.; Godlewski, M.; Guziewicz, E.; Pakhomov, G.; Tsizh, B.
    Construction and characterisation of double layer capacitors
    (Видавництво національного університету „Львівська політехніка”, 2009) Stević, Zoran; Rajčić-Vujasinović, Mirjana; Bugarinović, Sanja; Dekanski, Aleksandar
    Low-loss microwave dielectrics for different frequency regions
    (Видавництво національного університету „Львівська політехніка”, 2009) Belous, A.; Ovchar, O.
.