Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування. – 2009 р.

Матеріали І Міжнародного конгресу, 28–29 червня 2009 р., Львів

Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування : збірник матеріалів I міжнародного конгресу, Львів, 28–29 червня 2009 р. / Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, Державна інспекція з енергозбереження, Регіональний державний центр стандартизації метрології та сертифікації, Всеукраїнська екологічна ліга, Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут післядипломної освіти, Кафедра екології та охорони навколишнього середовища, Кафедра автоматизації теплових і хімічних процесів. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – 158 с.