Проблеми економіки та управління. – 2012. – №725

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/13802

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У Віснику опубліковано результати науково-дослідних робіт професорсько-викладацького складу, аспірантів та співробітників Інституту економіки і менеджменту Національного університету “Львівська політехніка”, а також вчених і викладачів інших наукових і навчальних закладів України та Польщі. Серед економічних проблем чільне місце займають питання, пов’язані з інвестиційною привабливістю окремих галузей і підприємств, вирішенням актуальних завдань поглиблення і розширення інноваційних процесів в різних сферах господарювання, з удосконаленням методів аналітичної оцінки діяльності підприємств. У своїх публікаціях автори велику увагу звертають на висвітлення проблем удосконалення системи управління інноваційною діяльністю, використання сучасних інформаційних технологій та інструментарію фінансового менеджменту у формуванні інноваційного потенціалу підприємств, особливості стратегічного управління, маркетингової діяльності, забезпечення розвитку кадрового потенціалу в сучасних умовах господарювання. Всі представлені матеріали знайдуть зацікавленого читача, вони будуть корисними не тільки для наукових працівників і викладачів ВНЗ, а й для практичних працівників різних галузей національного господарства і слухачів системи підвищення кваліфікації.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – № 725 : Проблеми економіки та управління / відповідальний редактор Й. М. Петрович. – 416 с. : іл.

Search Results

• Thumbnail Image
    Item
    Концептуальні засади логістики складування АПК
    (Видавництво Львівської політехніки, 2012) Потапова, Н. А.; Качуровський, С. В.
    Розглянутий системний підхід до розроблення концептуальних засад теорії та практики логістичного управління складуванням в АПК. Складування подається як інтегрована складова частина логістичного ланцюга поставок на підставі концептуальних положень логістики. The considered approach of the systems is to development of conceptual principles of theory and practice of logistic management warehousing in AIC. Warehousing is given as component part of logistic chain of deliveries is integrated on the basis of conceptual positions of logistic.
  • Thumbnail Image
    Item
    Синергетичний розвиток складних економічних систем
    (Видавництво Львівської політехніки, 2012) Потапова, Н. А.
    Проаналізовано проблематику синергетики економічних процесів та систем. Проведено аналітичний огляд результатів теоретичних оцінок факторів, що визначають основні тенденції розвитку економіки на засадах синергетики. Визначено особливості розвитку сучасної економіки на основі нелінійних залежностей та втрати рівноважних станів. Розглянуто інноваційно-інвестиційний процес як джерело формування синергетичної складової в умовах адаптації та трансформації, внаслідок якого виникають передумови для створення потенціалу самоорганізації та відтворення циклів реального сектору економіки. The article deals with the problems of synergy of economic processes and systems. An analytical review of estimates of theoretical factors the basic trends of economic development based on synergy is determined. The features of a modern economy based on non-linear dependence and loss of equilibrium states. The innovative investment process as a source of synergy formation component in adaptation and transformation, as a result of which the formation formed preconditions for building self-organization and reproduction cycles of the real economy is investigated.