Проблеми економіки та управління. – 2012. – №725

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/13802

Вісник Національного університету "Львівська політехніка"

У Віснику опубліковано результати науково-дослідних робіт професорсько-викладацького складу, аспірантів та співробітників Інституту економіки і менеджменту Національного університету “Львівська політехніка”, а також вчених і викладачів інших наукових і навчальних закладів України та Польщі. Серед економічних проблем чільне місце займають питання, пов’язані з інвестиційною привабливістю окремих галузей і підприємств, вирішенням актуальних завдань поглиблення і розширення інноваційних процесів в різних сферах господарювання, з удосконаленням методів аналітичної оцінки діяльності підприємств. У своїх публікаціях автори велику увагу звертають на висвітлення проблем удосконалення системи управління інноваційною діяльністю, використання сучасних інформаційних технологій та інструментарію фінансового менеджменту у формуванні інноваційного потенціалу підприємств, особливості стратегічного управління, маркетингової діяльності, забезпечення розвитку кадрового потенціалу в сучасних умовах господарювання. Всі представлені матеріали знайдуть зацікавленого читача, вони будуть корисними не тільки для наукових працівників і викладачів ВНЗ, а й для практичних працівників різних галузей національного господарства і слухачів системи підвищення кваліфікації.

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – № 725 : Проблеми економіки та управління / відповідальний редактор Й. М. Петрович. – 416 с. : іл.

Search Results

• Thumbnail Image
    Item
    Основні чинники прискорення модернізації промислових підприємств
    (Видавництво Львівської політехніки, 2012) Петрович, Й. М.
    Зроблено спробу виокремити і з’ясувати змістове наповнення, а також показати важливість впливу основних чинників організаційно-економічного спрямування, від яких залежить прискорення модернізації промислових підприємств і підвищення ефективності їх діяльності в жорстких умовах конкуренції.Was made an attempt to select and find out the rich in content filling, and also show influence importance of basic of organizationally economic factors, which are providing the acceleration of industrial enterprises modernization and efficiency increase of their activity in high competitive condition.