Комп'ютерні системи проектування теорія і практика. – 2012. – №747

Permanent URI for this collectionhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/21948

Вісник Національного університету «Львівська політехніка» «Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика» входить у перелік видань ВАК, в яких друкуються матеріали дисертаційних робіт у галузі технічних наук. У віснику розглянуто питання теорії і практики моделювання складних об`єктів процесів і систем, а також розробки та використання програмно-технічних засобів автоматизованого проектування. Для наукових працівників, інженерів, аспірантів і студентів старших курсів, а також спеціалістів-розробників і користувачів комп`ютерних систем проектування.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – № 747 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика / відповідальний редактор М. В. Лобур. – 152 с. : іл.

Search Results

Item
    Polarity lexicon development for sentiment analysis
    (Видавництво Львівської політехніки, 2012) Kurylo, O.; Romaniuk, A.
    In this paper proposed structure of database as part of repository UI software elements for functional integration of storage, search, selection of alternatives visual graphic element representations and their multi source code implementation in different programming languages. Запропоновано структуру бази даних для репозиторію елементів інтерфейсів користувача програмного забезпечення для інтеграції засобів накопичення, пошуку, підбору з альтернатив візуальних графічних представлень елементів та їх мультиреалізації програмними кодами на різних мовах.
    Item
    MEMS data transforming method for ontological models
    (Видавництво Львівської політехніки, 2012) Vasyliuk, Ia.; Teslyuk, V.; Denysyuk, P.
    Іn the paper the data obtaining method for ontological models is presented. Викладено метод отримання даних для онтологічних моделей.
    Item
    Subsystem of rheological forming modelling in integrated CAD/CAPP/CAM system in machine building
    (Видавництво Львівської політехніки, 2012) Stupnytskyy, V.
    In the article the brought analysis of automated technological planning process for the machine-building production (ІСАМ) trends. The offered perfection of ІСАМ structure of the system as introduction of the Computer Aided Forming sub-system (CAF-system). The brought arguments over in relation to introduction of conception of the parallel engineering, introduction of CALS – technologies and functionally-oriented technologies. Описано аналіз процесу автоматизованого технологічного планування машинобудівного виробництва (ІСАМ). Запропоновано вдосконалення структури системи ІСАМ із впровадженням підсистеми автоматизованого формування (CAF-системи).Наведено аргументи щодо впровадження концепції паралельної розробки, впровадження CALS-технологій та функціонально-орієнтованих технологій.
    Item
    Sentiment-annotated corpus of reviews in Ukrainian
    (Видавництво Львівської політехніки, 2012) Lobur, M.; Romanyshyn, M.; Romaniuk, A.
    This paper describes an attempt of creating a sentiment-annotated corpus of reviews in Ukrainian. Описано створення сентимент-анотованого корпусу відгуків українською мовою.
    Item
    The regularities of multibeam acoustic waves interference in MEMS cavity-type structures without shear stress. Analysis by the envelope method
    (Видавництво Львівської політехніки, 2012) Kosoboutskyy, P.; Karkulovska, M.
    In this paper the amplitude-phase spectra envelope method of multi-beam acoustic waves Fabry-Perot interference in MEMS cavity-type structures without shear stress at normal and oblique beam passing limits divisions is developed. It is found that the spectra analysis by the envelope method significantly broadens the application of an appropriate approach for nondestructive testing of thin film structure parameters. In addition, on the basis of the envelope function regularities the angular conditions of Pseudo effect manifestation for the binary interface in the spectra are grounded. Розроблено метод обвідних амплітудно-фазових спектрів багатопроменевої інтерференції Фабрі-Перо акустичних хвиль для МЕМС-структур резонаторного типу без зсувних напруг при нормальному і похилому проходженні променем меж поділів. Встановлено, що аналіз спектрів методом обвідних істотно розширює межі застосування відповідного підходу для організації неруйнівного контролю параметрів плівкових структур. Крім цього, на основі закономірностей обвідних обґрунтовано кутові умови прояву в спектрах псевдобрюстерівського ефекту для бінарної межі поділу.
    Item
    Evaluation the solution time of finite element analysis using gaussian elimination.
    (Видавництво Львівської політехніки, 2012) Lobur, M.; Farmaga, I.; Shmigelskyi, P.
    The paper describes method allowing predicting solution time of finite element analysis.The method is based on statistical data and computational complexity of software algorithms. Описано метод, що дає змогу прогнозувати час виконання скінченно-елементного аналізу. Метод оснований на статистичних даних і складності обчислення програмно реалізованих алгоритмів.
    Item
    Database of visual and source code components of user interface: information model design
    (Видавництво Львівської політехніки, 2012) Markelov, O.
    Item
    Questions on optimization of trunk mail transportation
    (Видавництво Львівської політехніки, 2012) Bugeda, L.; Tkachuk, V.
    The questions of optimization of the number and total length of trunk mail postal routes and grounded optimized schemes of trunk mail transportation have been considered. Розглянуто питання оптимізації кількості та загальної довжини магістральних поштових маршрутів і наземних оптимізованих схем магістралей поштових перевезень.