Проблеми формування та реалізації конкурентної політики. – 2013 р.

У рамках проведення конференції обговорювались проблеми формування та реалізації конкурентної політики в сучасних умовах, механізми підвищення конкурентоспроможності національної економіки і національних підприємств, вітчизняний та зарубіжний досвід управління у сфері економічної конкуренції, теоретичні та прикладні аспекти розвитку та реформування товарних ринків, економічна безпеки держави та підприємств в умовах глобалізації, сучасні напрями розвитку економічної теорії у сфері конкуренції та проблеми корпоративного управління в конкурентних умовах.

Проблеми формування та реалізації конкурентної політики : матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції, 19–20 вересня 2013 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка", Інститут економіки і менеджменту, Кафедра теоретичної та прикладної економіки, ГО "Інноваційний фонд", Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, Львівська торгово-промислова палата, Сілезька Політехніка, Катовіце (РП), Український вільний університет, Мюнхен (ФРН). – Львів : АртDрук, 2013. – 300 c. – Паралельна назва англійською.