Теорія і практика конституціоналізму: український та зарубіжний досвід. – 2015 р.

Матеріали першої науково-практичної конференції, 30 квітня 2015 року, Львів

У збірнику містяться тези виступів учасників першої науково-практичної конференції "Теорія і практика конституціоналізму: український та зарубіжний досвід" (30 квітня 2015 р.) – науковців, практиків, аспірантів, здобувачів, студентів, працівників державних установ. Матеріали конференції присвячено висвітленню проблем сучасного конституціоналізму в контексті українського і зарубіжного досвіду. Особлива увага акцентується на питаннях проведення конституційної реформи в Україні.

Теорія і практика конституціоналізму: український та зарубіжний досвід : матеріали першої науково-практичної конференції, 30 квітня 2015 року, Львів / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка", Навчально-науковий інститут права та психології, Кафедра конституційного та міжнародного права. – Львів, 2015. – 232 с.