Проблеми формування та реалізації конкурентної політики. – 2015 р.

Під час конференції розглянуто важливі аспекти конкурентного розвитку вітчизняної економіки, що набуває особливої актуальності в ситуації, яка склалась в нашій державі на сьогоднішній день. Зокрема, обговорювались такі напрямки досліджень: формування та реалізація конкурентної політики в сучасних умовах; теоретичні та прикладні аспекти державного регулювання економіки; вітчизняний та зарубіжний досвід розвитку конкуренції на товарних ринках; механізми підвищення конкурентоспроможності в умовах нестабільності; управлінські аспекти сучасного підприємництва; економічна та інформаційна безпека підприємства у системі економічної конкуренції.

Проблеми формування та реалізації конкурентної політики : матеріали IV Міжнародної науково-практичної конференції, 24–25 вересня 2015 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка", Інститут економіки і менеджменту, Кафедра теоретичної та прикладної економіки, Сілезька вища школа ринкового управління та іноземних мов, Катовіце (Польща), Український вільний університет, Мюнхен (ФРН), Університет з безпеки управління в Кошице (Словаччина). – Львів : Простір-М, 2015. – 216 c. – Паралельна назва англійською.