V науково-технічна конференція "Поступ в нафтогазопереробній та нафтохімічній промисловості". – 2009 р.

До збірника увійшли тези доповідей V науково-технічної конференції “Поступ в нафтогазопереробній та нафтохімічній промисловості”, які відображають сучасний стан та перспективи розвитку у галузі нафтоперероблення, мастильних матеріалів, органічних продуктів, полімерів, процесів коксування вугілля та перероблення кам’яновугільної смоли.

Поступ в нафтогазопереробній та нафтохімічній промисловості : збірник тез доповідей, V Науково-технічна конференція, Львів, 9–12 червня 2009 року / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Інститут хімії та хімічних технологій, Кафедра хімічної переробки нафти та газу. – Львів : Видавництво Національного університету “Львівськa політехнікa”, 2009. – 320 с.