Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології

Permanent URI for this communityhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/45388

Search Results

Item
    Математична модель комутованого телекомунікаційного каналу
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Горбатий, І.; Національний університет "Львівська політехніка"
    Розроблено математичну модель комутованого телекомунікаційного каналу. Наведено основні формули для визначення пропускної здатності такого каналу.
    Item
    Використання мультиплексорів для відтворення логічних функцій
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Лукащук, Л.; Кустра, Н.; Національний університет "Львівська політехніка"
    Розглянуто способи відтворення логічних функцій за допомогою мультиплексорів, аналізується ефект перегонів.
    Item
    Проектування багаторівневої інформаційної платформи для розподілених бізнес-систем
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Демида, Б.; Пелешко, Д.; Пасека, М.; Садов'як, Б.; Маханов, О.; Вачаєв, Д.; Національний університет "Львівська політехніка"
    Пропонується проект багаторівневої платформи для інформаційно-аналітичної розподіленої комп 'ютерпої системи управління та ведення бізнес-діяльності. Проведено декомпозиціт системи. Детально розроблено базовий сервер системи.
    Item
    Вплив параметрів функцій приналежності нечіткого регулятора на динаміку підводного апарата
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Блінцов, С.; Український державний морський технічний університет ім. адмірала Макарова
    Проведено математичне моделювання руху підводного апарата у товщі води за вертикальною віссю. Розглянуто вибір параметрів нечіткого регулятора для керування таким рухом. Наведено результати моделювання і показано ефективність застосування різних видів функцій приналежності нечітких регуляторів.
    Item
    Аналіз похибок дворівневого синтезатора частоти
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Стахів, Р.; Максимович, В.; Національний університет "Львівська політехніка"
    Розглянуто та проаналізовано можливість використання як базового елемента дворівневого синтезатора частоти цифрового накопичувала з мультиплексу ванням керівних кодів. Визначено його основні характеристики.
    Видавнича сторінка
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01)
    Item
    Метод регуляризації з додатковими умовами
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Тарчинська, З. Р.; Національний університет “Львівська політехніка”
    Подано експериментальні дослідження фільтраційного сушіння кавового шламу і методика розрахунку конструктивних розмірів установки фільтраційного сушіння сипких матеріалів.
    До відома авторів
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01)
    Item
    Klasyfikacja dzwiçkyw jezyka polskiego dla zadan zmiany tempa
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Szymanski, Z.; Figura, R.; Національний університет "Львівська політехніка"
    Item
    Метод алгоритмічного синтезу адаптивної системи оптимального керування нестаціонарним об'єктом з неповною інформативністю
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Ушаков, Е.; Вінницький інститут регіональної економіки та управління
    Отримана стратегія адаптивної системи оптимального керування нестаціонарним динамічним об'єктом у вигляді системи машинних алгоритмів описує структуру й алгоритм функціонування адаптивної системи, що дозволяє оцінювати параметри об'єкта керування, внутрішні і зовнішні впливи, невимірювані фазові координати об'єкта, аналізувати параметричний і фазовий стан і на їх основі приймати рішення про зміну параметрів регулятора так, щоб керуючий вплив був найбільш ефективним.