Вісники та науково-технічні збірники, журнали

Permanent URI for this communityhttps://ena.lpnu.ua/handle/ntb/12

Browse

Search Results

Now showing 1 - 9 of 9
  • Thumbnail Image
    Item
    Місце збутової логістики у підвищенні ефективності маркетингової діяльності
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Козак, І. М.; Бучацький інститут менеджменту і аудиту
    Розглянуто значення ролі розподільної логістики у підвищенні ефективності маркетингової діяльності вітчизняних підприємств та основні напрямки оптимізації збутової діяльності.
  • Thumbnail Image
    Item
    Концептуальні підходи у логістиці
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005-03-01) Сивак, Р. Б.; Тернопільська академія народного господарства
    Проаналізовано сучасні напрямки наукових досліджень у сфері логістики. Виділено концептуальні логістичні підходи в управлінні. Запропоновано шляхи впровадження положень логістичної парадигми у практику управління підприємством.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування корисностей у ланцюгу поставок на основі ринкової пропозиції
    (Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006-01-31) Гірна, О. Б.; Кобилюх, О. Я.; Хтей, Н. І.; Національний університет “Львівська політехніка”
    Наведено дефініцію корисностей у ланцюгу поставок. Обґрунтовано доцільність формування корисностей на основі ринкової пропозиції у ланцюгу поставок. Окреслено оцінку витрат постачальника за методом ABC-аналізу (Activity Based Costing) та оцінку корисностей для споживача на основі маркетингових досліджень. Сформовано ринкову пропозицію для цільового сегмента ринку.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формування інноваційних підходів та моделей управління матеріальними витратами виробничих процесів з регенерацією
    (Видавництво Львівської політехніки, 2010-02-23) Мороз, Л. І.; Національний університет “Львівська політехніка”
    Розглянуто інноваційний підхід до можливої економії ресурсів під час використання виробничих процесів з регенерацією, для яких побудована економіко-математична модель, встановлені залежності якої дозволяють визначити нормативні матеріальні витрати кожного напівфабрикату на одиницю (кінцевої) продукції або на одиницю напівфабрикату вищого порядку з врахуванням коефіцієнтів технологічних втрат і коефіцієнтів регенерації.
  • Thumbnail Image
    Item
    Смарт-логістика: концептуальні засади та практика реалізації
    (Видавництво Львівської політехніки, 2018-02-26) Потапова, Н. А.; Вінницький національний аграрний університет
    Досліджено проблематику теоретико-методологічних засад формування смарт- логістичної концепції управління на підприємствах. На підставі статистичного аналізу показників росту цифрової економіки та використання сучасних інформаційно- комунікаційних технологій по різних напрямах економічної діяльності України, обґрунтовано гіпотезу щодо використання смарт-підходу в логістиці з метою мінімізації витрат і функціонування “точних” ланцюгів постачання.
  • Thumbnail Image
    Item
    Формалізація показників ефективності функціонування промислового логістичного кластера
    (Видавництво Львівської політехніки, 2017-03-28) Іванова, М. І.; Ivanova, M. I.; Державний ВНЗ “Національний гірничий університет”; State higher educational establishment of “National Mining University”
    Охарактеризовано показники ефективності функціонування промислового логістичного кластера, використовуючи метод формалізації з метою прийняття рішення щодо його державної підтримки. Авторське бачення зводиться до того, що більшість дослідників віддають перевагу абсолютним показникам виміру економічного ефекту та відносним показникам ділової активності, соціального ефекту та економічного ефекту від зростання податкових надходжень до Державного бюджету. Критерії оцінки ефективності промислового логістичного кластера повинні характеризувати результати його діяльності, що і є перспективою подальших досліджень.
  • Thumbnail Image
    Item
    Economic, environmental, marketing and logistic effects of intellectual capital resulting from the implementation of green supply chains
    (Видавництво Львівської політехніки, 2017-06-20) Мариняк, А.; Maryniak, A.; Познанський університет економіки і бізнесу (Республіка Польща); Poznań unaversity of economics and business
    Метою поданого теоретико-пізнавального і аналітичного дослідження є побудова дослідницької моделі для оцінювання кореляції між інтелектуальним капіталом, що бере участь в управлінні ланцюжком поставок і результатами, отриманими у результаті реалізації “зелених” заходів у ланцюзі поставок. У результаті проведених досліджень ми спостерігали зокрема, що вищий рівень людського капіталу пов’язаний з більшою економічною ефективністю. Запропоновано деякі нові напрямки наукових досліджень, що грунтуються на “Ресурсному підході” та “Теорії зацікавлених сторін”.
  • Thumbnail Image
    Item
    Reason, methods and effects of online ad blocking
    (Видавництво Львівської політехніки, 2017-06-20) Мороз, М.; Вроцлавський економічний університет (республіка Польща)
    Проаналізовано та оцінено причини, методи та наслідки зростання практики блокування реклами в мережі Інтернет. Для досягнення цієї мети автор аналізує статистичні дані практики блокування реклами в Польщі зокрема та Європі загалом, ідентифіковано інструменти, які для цього використовують, представлено наслідки використання відповідного програмного забезпечення з погляду видавців та інтернет- користувачів. Автор використовує такі методи дослідження, як критичний аналіз документації та метод описової статистики
  • Thumbnail Image
    Item
    LEAN-менеджмент як інноваційний підхід до управління виробництвом
    (Видавництво Львівської політехніки, 2017-06-20) Бек, О. М.; Петецький, І.; Національний університет “Львівська політехніка”, Фірма “PETECKI” (Польща)
    Розглянуто основні передумови застосування lean-менеджменту для виробничих підприємств. Наведено підходи до визначення сутності поняття “бережливого” виробництва. Висвітлено основні засади впровадження концепції lean-менеджменту на підприємстві. Проаналізовано впровадження “бережливої” концепції у процес виробництва та менеджменту на підприємстві.