Skip navigation

putin IS MURDERER

Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 2012. – №721 : [63] Collection home page

Logo

Вісник Національного університету "Львівська політехніка".

До збірника науково-прикладних праць “Менеджмент та підприємництво в України: етапи становлення і проблеми розвитку” увійшли статті, які відображають проблеми обліково-аналітичного забезпечення системи менеджменту підприємства. Для працівників підприємств, банків, інвестиційних та інноваційних структур, органів державного управління, викладачів вищих навчальних закладів, науковців, аспірантів та студентів економічних спеціальностей.

Вісник Національного університету "Львівська політехніка" : [збірник наукових праць] / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – № 721 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку / відповідальний редактор О. Є. Кузьмін. – 324 с.

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 63
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)PreviewTypeIssue DateTitleAuthor(s)
2012Зміст до Вісника Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 721 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 324 с.--2012Зміст до Вісника Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 721 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 324 с.-
2012Титульний аркуш до Вісника Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 721 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 324 с.--2012Титульний аркуш до Вісника Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 721 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 324 с.-
2012Облік основних засобів: порівняльний аналіз МСБО та П(с)БОПопович, В. І.Article2012Облік основних засобів: порівняльний аналіз МСБО та П(с)БОПопович, В. І.
2012К вопросу об эволюции учетного обеспечения торговой деятельностиМихайлова, Г. В.Article2012К вопросу об эволюции учетного обеспечения торговой деятельностиМихайлова, Г. В.
2012Вплив контрольно-аналітичного забезпечення адміністративного управління на результати роботи кадрової підсистеми підприємстваОнікієнко, О. В.Article2012Вплив контрольно-аналітичного забезпечення адміністративного управління на результати роботи кадрової підсистеми підприємстваОнікієнко, О. В.
2012Теоретичні аспекти оцінювання управлінського персоналу в сучасних умовах господарюванняХром’як, Н. В.Article2012Теоретичні аспекти оцінювання управлінського персоналу в сучасних умовах господарюванняХром’як, Н. В.
2012Стратегічний облік в інформаційній системі підприємств бізнесуСторожук, Т. М.Article2012Стратегічний облік в інформаційній системі підприємств бізнесуСторожук, Т. М.
2012Використання облікових принципів у процесі формування фінансових результатів автогосподарствОзеран, В. О.; Паславська, О. О.Article2012Використання облікових принципів у процесі формування фінансових результатів автогосподарствОзеран, В. О.; Паславська, О. О.
2012Історичні аспекти розвитку звітності за сегментами: міжнародний досвід та вітчизняна практикаОзеран, А. В.; Вовк, М. О.Article2012Історичні аспекти розвитку звітності за сегментами: міжнародний досвід та вітчизняна практикаОзеран, А. В.; Вовк, М. О.
2012Передумови розвитку науково-теоретичних основ і методологічних засад системи бухгалтерського облікуЯремко, І. Й.Article2012Передумови розвитку науково-теоретичних основ і методологічних засад системи бухгалтерського облікуЯремко, І. Й.
2012Облікове забезпечення управління поточною дебіторською заборгованістюНашкерська, М. М.; Литвиненко, Н. О.Article2012Облікове забезпечення управління поточною дебіторською заборгованістюНашкерська, М. М.; Литвиненко, Н. О.
2012Проблеми впровадження внутрішнього аудиту у кредитних спілкахМохняк, В. С.Article2012Проблеми впровадження внутрішнього аудиту у кредитних спілкахМохняк, В. С.
2012Організація та методика аудиту фінансової звітності кризових підприємств торгівліМоскаль, Н. В.Article2012Організація та методика аудиту фінансової звітності кризових підприємств торгівліМоскаль, Н. В.
2012Обліковий аспект дебіторської заборгованостіШара, Є. Ю.Article2012Обліковий аспект дебіторської заборгованостіШара, Є. Ю.
2012Розвиток обліку в Україні в контексті міжнародних інтеграційних процесівЯструбський, М. Я.Article2012Розвиток обліку в Україні в контексті міжнародних інтеграційних процесівЯструбський, М. Я.
2012Облік та контроль дебіторської заборгованості: існуючі проблеми та шляхи їх вирішенняМоскалюк, Г. О.Article2012Облік та контроль дебіторської заборгованості: існуючі проблеми та шляхи їх вирішенняМоскалюк, Г. О.
2012Состояние, проблемы и перспективы перехода на МСФО в БеларусиКоротаев, С. Л.Article2012Состояние, проблемы и перспективы перехода на МСФО в БеларусиКоротаев, С. Л.
2012Неекономічність обліку і контролю – домінанта часу?!Хомин, П. Я.Article2012Неекономічність обліку і контролю – домінанта часу?!Хомин, П. Я.
2012Обліково-аналітичне забезпечення як основа управління фінансово-господарською діяльністю державних вищих закладів освітиПігош, В. А.Article2012Обліково-аналітичне забезпечення як основа управління фінансово-господарською діяльністю державних вищих закладів освітиПігош, В. А.
2012Методичні пропозиції щодо стимулювання праці та підвищення кваліфікації працівників оператора зв’язкуКоваленко, Т. Л.Article2012Методичні пропозиції щодо стимулювання праці та підвищення кваліфікації працівників оператора зв’язкуКоваленко, Т. Л.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 63