Математичне моделювання сталевих ферм із прямокутних труб з урахуванням параметрів вузлів

Loading...
Thumbnail Image

Date

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Видавництво Львівської політехніки

Abstract

Description

Keywords

Citation

Кузишин М. Математичне моделювання сталевих ферм із прямокутних труб з урахуванням параметрів вузлів / М. Кузишин // 70–та студентська науково–технічна конференція : збірник тез доповідей, жовтень–листопад 2012 року / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 41–43.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By