Використання оптичних волокон для вимірювання розподілу температури

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Аналізуються технології вимірювання розподілу температури з використанням волоконно-оптичних вимірювальних перетворювачів. Запропоновано створення квазірозподіленого перетворювача температури на основі ефекту чутливості до температури згину кварц-полімерного оптичного волокна Анализируются технологии измерения распределения температуры с использованием птоволоконных измерительных преобразователей. Предложено создание квазираспределениого датчика температуры с использованием эффекта чувствительности изгиба кварц-полимерного волокна к температуре. The fiber optic sensor technologies for distributed temperature measuring are analyzed in this paper. A method of quasidistributed temperature measuring using the thermal sensivity of radial bend of plastic clad silica fiber is proposed.

Бароан М. Використання оптичних волокон для вимірювання розподілу температури / М. Баран // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2001. – Випуск 58. – С. 68–71. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review