Показано вплив мезоструктури на міцність дрібнозернистих бетонів, досліджена можливість використання різних видів дрібних заповнювачів та проаналізовано їхній вплив на реологічні та фізико-механічні властивості високофункціональних бетонів з високою міцністю у ранньому віці. The article shows the influence of mesostruture on strength of High Performance finegrained concrete, the possibility of using different types of fine aggregates and their influence on physical, mechanical and rheological properties in producing rapid hardening concretes with is investigated.

мезоструктура, високофункціональні дрібнозернисті бетони, поліфракційний дрібний заповнювач, технологічність, висока міцність у ранньому віці, mesostructure, High Performance fine-grained concrete, polyfractional fine aggregate, manufacturability, rapid hardening concrete

Русин Б. Г. Формування мезоструктури високофункціональних дрібнозернистих бетонів з високою міцністю у ранньому віці // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 211–215. – Бібліографія: 6 назв.